Otevírací doba:
březen - listopad
8 - 20 hodin
prosinec - únor
10 - 15 hodin

V případě zájmu se můžete objednat na Vámi požadovaný čas, mimo pracovní dobu.
Telefon:
+420 773 117 171
+420 354 403 811


Web:
www.wellness-matahari.cz
Sociální síť:
facebook
Adresa:
Hotel Bohemia
Klostermannova 92
Františkovy Lázně

Provozovatel:
Michaela Kamenská
IČ: 72200987
ev.RZP 340 200-246 92-01
Nabídka:

Přijďtě si k nám vyzvednout dárkový poukaz a darujte Vašim blízkým zážitek v podobě našich služeb.


Classic Dárkový poukaz
Heart Dárkový poukaz - srdíčka
Winter Dárkový poukaz - zimní

Koupele

Perličková koupel

Perličková koupel

Při této koupeli se ve vodní lázni vytváří perličky vzduchu, které mají masážní efekt. Právě kvůli bublinkám, které vodou prostupují a masírují tělo se někdy tato koupel označuje jako bublinková koupel či bublinková masáž.Vířivá koupel

Hydroterapie uvolňuje svalový tonus, vylaďuje metabolismus, odstraňuje stres a zvyšuje celkovou imunitu organismu. Vyrovnává krevní tlak, zvyšuje prokrvení tkáně a způsobuje její celkovou regeneraci. Přispívá pohybovému aparátu, posiluje a zpevňuje svaly, úpony šlach a klouby.


Bylinná koupel

Procedura bylinná koupel patří mezi přísadové koupele a je v lázeňství velmi oblíbená. Koupele obecně využívají tepelných případně mechanických účinků vody a dále účinků přísadových látek. Při bylinné koupeli se využívá celá řada rostlinných přísad, často také éterických olejů a rostlinných extraktů dle přání klienta. Účinky jsou hlavně relaxační.


Čokoládová koupel

Omamná vůně kakaa „útočí“ na všechny nervové buňky a vyvolává pocit radosti a štěstí. Prožijte naprosté uvolnění a oddejte se jedinečným pocitům. Procedura prohřívá celé tělo při 38°C.


Pivní koupel

Pivní koupel

Pivní lázeň je připravena v rehabilitační vaně z vody o teplotě 34 – 37°C. Přísadu koupele tvoří tmavé koupelové pivo, dále živá kultura pivovarských kvasnic, chmelové mláto a směs bylin. Pro vyrovnání krevního tlaku, zvýšení účinku koupele a umocnění relaxačního zážitku je hostům podávána sklenice lahodného piva, které zároveň příznivě působí v celém trávicím traktu. Zklidňuje dómatické projevy a psychické disharmonie, dále působí pokles tlaku, který vyrovnáte sklenicí lahodného moku.


Solná koupel Himalájská

Horká koupel pomáhá oživit ztracenou energii, uvolnit namožené svaly, zlepšit pohyblivost kloubů, uklidnit mysl. Teplá voda má skvělé regenerační účinky, přispívá k vylučování toxických látek z těla, posiluje imunitu, zlepšuje metabolismus. Himalájská krystalická sůl je výborná k péči o všechny typy pokožky včetně citlivé a suché. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků, které pronikají hluboko do pokožky, zjemňují ji a omlazují. Koupel ve slané vodě pomáhá udržovat přirozenou vlhkost a PH pokožky, pomáhá při kožních onemocněních – lupenka, ekzémy.


Koupel s vonnými oleji

Koupel s vonnými oleji

Koupelové oleje díky obsahu látek: (vitamíny, minerály, rostlinné biostimulátory) působí blahodárně během koupele při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky. Pokožka zůstává po koupeli vláčná a sametová. Koupelové oleje celkově regenerují pokožku. Koupelové oleje pokožku nádherně provoní.
Během 20 minutové koupeli o teplotě vody 34 – 38°C oleje harmonizují tělo i duši.

Meduňka
Harmonizuje a povzbuzuje psychiku. Koupel je vhodná při vysokém krevním tlaku. Má čistící účinky, hodí se pro citlivou a namáhanou pokožku. Blahodárně působí při lupence a atopickém ekzému.
Levandule
Přispívá k celkovému zklidnění organismu, je vhodná při bolestech hlavy a migrénách a vynikající proti nespavosti. Uvolňuje při dýchacích potížích, revmatismu, posiluje imunitu, pomáhá snižovat krevní tlak. Velmi dobře ji snáší i velmi citlivá pokožka.
Eukalyptus
Působí blahodárně na lidskou psychiku. Potlačuje návaly úzkosti, panický strach a působí proti depresi. Dokonale pročistí nosní dutiny, zmírňuje záněty, nachlazení a astma. Pomůže také při bolestech kloubů.
Jílovec
Uklidňuje při nervozitě, uvolňuje svalové napětí. Podporuje tok lymfy a odvádí toxiny z těla. Urychluje hojení ran, zmírňuje otoky – je vhodný při revmatismu a bolestech svalů.
Citrus
Citrusové aroma osvěžuje smysly, stimuluje psychiku. Koupel je vhodná při migrénách a bolestech hlavy, zmírňuje bolesti svalů, uvolňuje křeče, také pomáhá pokožce při celulitidě.
Pomeranč
Aktivuje celý organismus a zjemňuje pokožku. Podporuje její pružnost a posiluje oslabené podkožní vazivo. Oživuje matnou či mastnou pokožku těla i obličeje, je ideální při únavě, pocitu těžkosti v končetinách a jeho oživující aroma je nepostradatelné k osvěžení celého těla.