Otevírací doba:
březen - listopad
8 - 20 hodin
prosinec - únor
10 - 15 hodin

V případě zájmu se můžete objednat na Vámi požadovaný čas, mimo pracovní dobu.
Telefon:
+420 773 117 171
+420 354 403 811


Web:
www.wellness-matahari.cz
Sociální síť:
facebook
Adresa:
Hotel Bohemia
Klostermannova 92
Františkovy Lázně

Provozovatel:
Michaela Kamenská
IČ: 72200987
ev.RZP 340 200-246 92-01
Nabídka:

Přijďtě si k nám vyzvednout dárkový poukaz a darujte Vašim blízkým zážitek v podobě našich služeb.


Classic Dárkový poukaz
Heart Dárkový poukaz - srdíčka
Winter Dárkový poukaz - zimní

O nás

Ajurvédský čaj a relaxační masáž v příjemném prostředí Vás opět postaví na nohy

Jsme Vaše oáza zdraví a klidu…


hot stones

Wellness studio Matahari působí ve Františkových Lázních od roku 2000. Poskytujeme kvalitní masáže a další regenerační techniky na adrese Klostermannova 92 v prostorách hotelu Bohemia Relax. Nejoblíbenějšími jsou masáže lávovými kameny ( hot stones ), Thajské masáže a aromaterapie. Máme masáže i pro budoucí maminky.
Novinkou na rok 2013 jsou ritual Candle massage – rituální masáž svíčkou.

Milujeme bylinky, cvičíme jógu
a chceme aby Váš svět byl veselý a zdravý!

lehátko

Naším záměrem je pomoci lidem prostřednictvím masáží a dalších regeneračních terapií zlepšit jejich zdravotní stav. Pomocí masáží, zábalů a koupelí pomáháme odstraňovat únavu a posilujeme regeneraci organismu. Ostraňujeme ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáháme lepšímu prokrvení, pozitivně ovlivňujeme lymfatický systém.

Naše moto je: Uvolnit Vaše tělo a zklidnit Vaši mysl. Těšíme se na Vaši přítomnost u nás.

Zásady pro klienta Wellness centra

  1. Relaxační i další terapie si naplánujte v době, kdy máme opravdu čas relaxovat. Navíc každá terapie musí doznít. Nevracejme se v žádném případě proto zpět do práce.
  2. Vypněte mobilní telefon
  3. Naučte se znát své vlastní tělo. Pokuste se cíleně komunikovat s terapeutem a upozorněte ho na problémová místa. Požadujte aby se zaměřil na řešení problému.
  4. Nebojte se postěžovat si, když se necítíte komfortně. Řekněte když Vás masáž bolí, když Vás horké kameny pálí, nebo se Vám vůně nelíbí. Jsme tu pro Vás a přáli bychom si aby jste se cítili krásně.

Jak zvolit proceduru

kameny

Pokud hledáme relaxaci, zlepšení prokrvení, projasnění pokožky, snížení množství zbytečně zadržované vody v těle, zlepšení celulitidy a celkové zlepšení vzhledu, musíme disponovat minimálně 2 hodinami času. Tolik si vyžádá peeling, celkový nebo částečný zábal, popřípadě koupel a relaxační masáž. Dle individuálních potřeb lze zábal vynechat a využít kombinaci peelingu a masáže. V nabídce máme spoustu druhů terapie, nebojte se zavolat a konzultujte objednávku s terapeutem. Rádi Vám poradíme které terapie jsou vzhledem k Vašemu zdravotnímu stavu vhodné. Doufáme že si vyberete. Přejeme nezapomenutelné zážitky.

Používáme masážní, zábalové i koupelové prostředky výhradně v bio kvalitě.

Proč používáme přírodní materiály?

miska medu

Chceme Vám poskytnout procedury v té nejčistší a přirozené formě. Přírodní materiály jsou bezpečné, zdravější alternativy, zejména pokud jsou všechny ingredience složeny z přírodních látek. Kvalitní přírodní látky, jako jsou výtažky z rostlin, esenciálních olejů, nebožátek výhradně organického původu. Přechod na přírodní přípravky Vám může pomoci vyhnout se “dopování“ pokožky škodlivými chemikáliemi. Mnohé kožní problémy jako je akné, kontaktní dermatitida nebo alergie mohou vymizet jakmile syntetické látky budou odstraněny z režimu péče o pleť. Používáním plně přírodních produktů můžete přispět nejen ke zdravější pokožce ale i k dlouhodobému omlazení.