Otevírací doba:
březen - listopad
8 - 20 hodin
prosinec - únor
10 - 15 hodin

V případě zájmu se můžete objednat na Vámi požadovaný čas, mimo pracovní dobu.
Telefon:
+420 773 117 171
+420 354 403 811


Web:
www.wellness-matahari.cz
Sociální síť:
facebook
Adresa:
Hotel Bohemia
Klostermannova 92
Františkovy Lázně

Provozovatel:
Michaela Kamenská
IČ: 72200987
ev.RZP 340 200-246 92-01
Nabídka:

Přijďtě si k nám vyzvednout dárkový poukaz a darujte Vašim blízkým zážitek v podobě našich služeb.


Classic Dárkový poukaz
Heart Dárkový poukaz - srdíčka
Winter Dárkový poukaz - zimní

Procedury

Masáže

Přináší celkové uvolnění, působí blahodárně na lymfatický systém i nervovou soustavu. Mají mnoho různých variací. Můžete se objednat na klasickou celkovou, nebo částečnou masáž. Na některou z exotických masáží, nebo třeba na masáž medovou či čokoládovou.

Koupele

Působí blahodárně na celý organismus. Uvolňují svaly a mysl, prokrvují tkáně a kůži, dochází k vstřebávání účinných látek apod. Jsou také výborným relaxačním prostředkem. Dejte odpočinout svému tělu i mysli při některé z příjemných koupelí v našem wellness studiu.

Zábaly

Během zábalu se prohřívají klouby a tkáně. Celé tělo relaxuje. Při některých zábalech si užijete i příjemné vůně. Dopřejte si některý zábal z nabídky Wellness studia matahari. Zábaly nabízíme také v kombinaci s pleťovou maskou.

Komplexní terapie

Dopřejte si maximum péče! Dopřejte si některou z našich komplexních terapií za výhodnou cenu. Odborně vyškolený personál opečuje vaše tělo doslova od hlavy až k patě. Zapomeňte na starosti a dejte odpočinout vašemu tělu i vaší duši.

Peeling celého těla

Příjemná cesta ke zbavení těla odumřelých buněk a vyhlazení Vaší pokožky. Zároveň pomocí peelingu vytvoříme lepší podmínky na regeneraci její vrchní vrstvy, čímž jí dokonale připravíme na další možnou péči – masáž, zábal, koupel.

Kosmetické služby

Wellness neznamená jen relaxaci, odpočinek a péči o tělo. Abyste se cítili maximálně dobře, je potřeba také skvěle vypadat. O profesionální úpravu vašeho zevnějšku se postarají naše kosmetičky a manikérky. Kromě kosmetiky a manikúry nabízíme i částečnou depilaci.