Otevírací doba:
březen - listopad
8 - 20 hodin
prosinec - únor
10 - 15 hodin

V případě zájmu se můžete objednat na Vámi požadovaný čas, mimo pracovní dobu.
Telefon:
+420 773 117 171
+420 354 403 811


Web:
www.wellness-matahari.cz
Sociální síť:
facebook
Adresa:
Hotel Bohemia
Klostermannova 92
Františkovy Lázně

Provozovatel:
Michaela Kamenská
IČ: 72200987
ev.RZP 340 200-246 92-01
Nabídka:

Přijďtě si k nám vyzvednout dárkový poukaz a darujte Vašim blízkým zážitek v podobě našich služeb.


Classic Dárkový poukaz
Heart Dárkový poukaz - srdíčka
Winter Dárkový poukaz - zimní

Peeling

Peeling je příjemná cesta ke zbavení těla odumřelých buněk a vyhlazení Vaší pokožky. Zároveň pomocí peelingu vytvoříme lepší podmínky na regeneraci její vrchní vrstvy, čímž jí dokonale připravíme na další možnou péči – masáž, zábal, koupel.

  • Dostanete od nás jednorázová tanga, aby Vaše prádlo zůstalo čisté.
  • Peeling odstraníme osprchováním.

Stimuluje krevní oběh, pomáhá při zmírnění celulitidy, zpevňuje a zjemňuje povadlou kůži.
Koupel s vonnými oleji Koupel s vonnými oleji Koupel s vonnými oleji

Po peelingu bude Vaše pleť jemná a svěží. Doporučujeme při zahájení letní sezony.
Po peelingu je pleť připravena k lepšímu opálení.

Pomeranč

Uklidňující pomerančová vůně působí blahodárně na nervovou soustavu. Občerstvuje mysl, rozveseluje a odstraňuje napětí a harmonizuje duši ve stavech deprese a neklidu. Současně stimuluje činnost trávicího traktu, odblokovává stagnující energii jater, žaludku a střev. Používá se k rozpouštění žlučníkových kamenů, podporuje potivost při chřipkách, oživuje povadlou pleť, má hřejivé účinky a probouzí smysly.


Citrus

Podporuje tvorbu bílých krvinek, čímž přispívá k aktivaci imunitního systému. Zvyšuje jeho obranyschopnost vůči vzniku virových a bakteriálních onemocnění. Posiluje nervovou soustavu, osvěžuje, rozveseluje, dodává uměleckou inspiraci, povzbuzuje soustředění.


Aloe Vera

Obsahuje 12 přírodních látek s protizánětlivým působením. Aloe může podpořit správně funkce našeho pohybového ústrojí. Obsahuje vitamíny A, B1, B6, B12, C a E, dále kyselinu listovou a niacin. Čistí, posiluje aktivitu imunitního systému a povzbuzuje látkovou výměnu.


Cukrový peeling

Cukrová zrníčka z třtiny jsou hlavní složkou peelingu. Krouživými pohyby dlaně na pokožce odstraníme odumřelé buňky a pokožka se tak stane jemnější, vyhlazená a bude zbavena svých nerovností. Podporuje opálení pleti. Odstraňuje stres a psychické napětí.


Kávový peeling

Pozvolně se aplikuje teplá kávová směs složená z Bio kávy plné vitamínů, koenzymů, minerálů a antioxidantů spojené s panenským mandlovým olejem. Peeling z kávy zlepšuje vzhled pokožky mající sklon k celulitidě a jiným nerovnostem. Díky přírodním kyselinám které káva obsahuje, dochází k regeneraci unavené pokožky.