Otevírací doba:
březen - listopad
8 - 20 hodin
prosinec - únor
10 - 15 hodin

V případě zájmu se můžete objednat na Vámi požadovaný čas, mimo pracovní dobu.
Telefon:
+420 773 117 171
+420 354 403 811


Web:
www.wellness-matahari.cz
Sociální síť:
facebook
Adresa:
Hotel Bohemia
Klostermannova 92
Františkovy Lázně

Provozovatel:
Michaela Kamenská
IČ: 72200987
ev.RZP 340 200-246 92-01
Nabídka:

Přijďtě si k nám vyzvednout dárkový poukaz a darujte Vašim blízkým zážitek v podobě našich služeb.


Classic Dárkový poukaz
Heart Dárkový poukaz - srdíčka
Winter Dárkový poukaz - zimní

Zábaly

Všechny zábaly jsou velice vhodné před masáží k prohřátí a uvolnění masírovaných oblastí a tím zvýšení účinku masáže!

Bahenní zábal

Bahenní zábal

Balneologickou rašelinu lze používat jako podpůrný prostředek při syndromech svalového přetížení při sportu, pracovním zatížení, degenerativních procesech pohybového ústrojí, kožních problémech, při poruše látkové výměny organismu. Bahenní zábal nahřejeme na teplotu 45 -50°C a poté přikládáme. Přírodní látky obsažené v amonitech mají blahodárné účinky – křemík, zinek, hořčík a rostlinné enzymy působí hydratačně, regeneračně, vitalizačně, zpomalují tvorbu vrásek a oddalují stárnutí kůže. Posiluje také ochranný kyselý plášť a tělo se tak lépe brání zárodkům nemoci a stává se odolnějším.


Parafínový zábal

Aplikuje se na ruce, nohy a páteř. Působí jako mini sauna, využívá se pozvolného předávání suchého tepla z parafinu k hloubkovému prohřátí které vyvolá reakce termoregulačního typu, v důsledku toho dochází k zlepšení prokrvení ošetřovaného místa a tím ke stimulaci regenerace tkání, uvolnění svalových spasmů.


Skořicový zábal

Stop celulitidě! Tento zábal je velmi účinný a po skořici vonící procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitidě. V místě aplikace krém silně prohřívá a stimuluje látkovou výměnu, čímž podporuje odbourávání tuku a odvádění přebytečné vody z tkání. Výsledný účinek = úbytek objemu v místech problematických partií. Celkové zlepšení vzhledu kůže.


Kokosový zábal

Kokosový zábal

Kokosový olej je složen z mastných nasycených kyselin, které obsahují velké množství antioxidantů, které jsou velmi prospěšné pro organismus. Antioxidanty jsou schopné narušit lipidové membrány bakterií, virů a kvasinek a proto kokosový olej působí Jako přírodní antioxidant. Tento zázrak napomáhá k hojení vyrážek, jizev či ekzémů.


Medový zábal

Medový zábal

Med pomáhá, krášlí a vyživuje. Je možné ho využívat nejen vnitřně ale i zevně na pleť i celé tělo. Jeho jedinečné složení má blahodárný vliv na stav vaší pokožky. Po medovém zábalu bude Vaše pokožka výrazně zvláčněna a omlazena. Medový zábal je skvělým regeneračním a relaxačním prostředkem. Při aplikaci používáme medové platy s včelím voskem obohacený o mateří kašičku. Voskové zábaly s propolisem podporují imunitní systém, působí anesteticky, čili tlumí bolest.Čokoládový zábal – smyslná vůně kakaa

Čokoládový zábal

Čokoládový zábal

Čokoláda působí na nervový systém, podporuje tvorbu hormonů radosti, nasycuje pokožku aktivními elementy, obohacuje pokožku minerály: vápník, draslík, hořčík. Obnovuje, zvláčňuje a vyživuje pokožku. Bio voskový zábal Vás provede nejsladším snem!


Bylinkový zábal

Bylinkový zábal

Smyslná procedura, která aktivuje krevní oběh, zvyšuje ochranu imunitního systému, zeslabuje bolest ve svalech, odvádí přebytečnou tekutinu a toxiny z organismu.
Jílový zábal

Nahřátý zábal na 40 – 45°C. Jílové zábaly obsahují cenné stopové prvky, vitaminy a minerální látky, které se se zábalem vstřebávají do těla. Zábaly mají přívětivé zdravotní účinky na klouby a svaly. Využívá se po úrazech. Pro zklidnění zánětu využíváme chladivý zábal, který zázračně redukuje otok a snižuje zánětlivé projevy. Nejčastější použití na oblast kolen, kotníků, zad, ramen, loktů, zápěstí… V případě otoků dolních končetin provádíme zábal celých končetin.


Zábal z mořských řas

Mořské řasy disponují vysokým podpůrným účinkem. Dodávají organismu antioxidanty, minerální látky, stopové prvky, nenasycené mastné kyseliny, bílkoviny a vitamíny. Tento zábal uvolňuje psychické a svalové napětí, zlepšuje krevní oběh, pomáhá k detoxikaci organismu. Možnost aplikace celotělově nebo jen na záda, nebo nohy.