Otevírací doba:
březen - listopad
8 - 20 hodin
prosinec - únor
10 - 15 hodin

V případě zájmu se můžete objednat na Vámi požadovaný čas, mimo pracovní dobu.
Telefon:
+420 773 117 171
+420 354 403 811


Web:
www.wellness-matahari.cz
Sociální síť:
facebook
Adresa:
Hotel Bohemia
Klostermannova 92
Františkovy Lázně

Provozovatel:
Michaela Kamenská
IČ: 72200987
ev.RZP 340 200-246 92-01
Nabídka:

Přijďtě si k nám vyzvednout dárkový poukaz a darujte Vašim blízkým zážitek v podobě našich služeb.


Classic Dárkový poukaz
Heart Dárkový poukaz - srdíčka
Winter Dárkový poukaz - zimní

Komplexní terapie

Medový zábal + medová maska
     – regenerační a omlazující terapie

Medová maska je vhodná pro každý typ pleti a spojuje v sobě čistící, omlazující a regenerační účinky. Medová maska pomáhá k redukci vrásek, přináší úlevu lidem, jež trápí akné a ekzémy. Medový zábal snoubí výjimečné účinky včelího vosku a propolis. Odstraňuje pocit studených končetin, bolesti hlavy, kloubů a svalů. Má výjimečné účinky pro klienty s vnitřním napětím a migrénou. Špičkový Bio voskový zábal se postará o Vaši celkovou regeneraci.Nechte se hýčkat jako Kleopatra

Medový zábal + medová olejová masáž + vliesová maska + masáž obličeje

Terapie obsahuje:

  1. Medový zábal s propolisem, který podporuje imunitní systém, působí antivirově, má výborné hojivé a protizánětlivé účinky, působí anesteticky, čili tlumí bolest. Medové platy zahříváme na 40 – 45°C
  2. Medová masáž je jedna z prověřených možností, jak pomoci tělu zbavit se toxinů a jedů, které se v našem těle usazují. Detoxikační masáží pomůžeme našemu organismu znovu nastartovat přirozenou schopnost regenerace. Medová masáž je vhodná téměř u všech tělesných potíží, avšak i přesto se masáž neprovádí při nádorových onemocnění, při alergii na med a včelí produkty.
  3. Vliesová maska s mateří kašičkou – mateří kašička obsahuje vitamíny A, C, D, B1, B3, B5, B6, B7, B8 a B12, železo, draslík, chróm, mangan, 20 aminokyselin, kyselinu nukleovou která podporuje buněčnou regeneraci. Podporuje imunitu, zlepšuje hojení ran, zlepšuje celkovou vitalitu.
  4. Masáž obličeje medovým olejem – na obličeji máme ohromné množství nervových receptorů. Masáž obličeje tedy ovlivňuje nejen nervový systém, ale i celé tělo. Na rozdíl od jiných částí těla jsou svaly v obličeji připojené do kůže. Náš obličej odráží nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad, svaly se napínají, což způsobuje tvrdý výraz. Masáž obličeje toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se změkčí. Masáž odstraňuje zrohovatělou kůži, nečistoty a uvolňuje potní a mazové žlázy, pleť prokrvuje a zpevňuje. Zmírňuje projevy stárnutí a zvyšuje odolnost proti chladu a infekci.

Nechte se omámit vůní čokolády. Po čokoládové terapii Vás čeká malé překvapení ve formě bonbonů z kvalitní Bio čokolády.

Čokoládová terapie – peeling, koupel + masáž

Luxusní terapie teplou čokoládou přináší tělu i duši mnohem více než jen pocit sladkého uvolnění a rozkoše. Čokoládová masáž je známa svými omlazujícími, antidepresivními a afrodiziakálními účinky.

Čeká na Vás:

  1. Peeling celého těla – šetrně odstraňuje odumřelé buňky, tím usnadňuje vstřebávání aktivních látek
  2. Perličková aroma koupel s vůní čokolády – při této koupeli se ve vodní lázni vytvářejí perličky vzduchu, které mají masážní efekt.
  3. Čokoládová masáž – je výborná procedura na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Čokoládová terapie pokožku vyživuje, změkčuje, čistí, napíná a rozzařuje. Chrání před volnými radikály, které způsobí stárnutí a eliminuje celulitidu a strie.